• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Файловий архів

День української писемності та мови у Водяницькому НВК розпочався урочистою лінійкою з оголошенням про проведення цього свята.

З метою залучення учнів до вивчення української мови та літератури у рамках проведення Дня української писемності та мови всі учні НВК беруть участь у проведенні конкурсу з української мови ім.Петра Яцика.

9 листопада 39 учнів школи були учасниками І етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика. Для учнів 1-2 кл. проведена бесіда «Мова – душа народу. У світі мудрих прислів’їв»(вчителі Лабунець Л.В., Мовчан С.С.)

Учні 3-4 класів написали диктант «Українська мова ,наша веселкова»(вчителі Нечипоренко І.М., Ткаченко Г.В.)

Завданням для учнів 5-9 класів було написання творчої роботи на тему «Мій рідний край, моя земля»(вчителі Саєнко З.М., Мовчан С.С.)

Літературно –музичну композицію «Живи, красуйся наша мова!»- провели учні старших класів, це було продовженням відзначення Дня української писемності та мови.

Серед учнів 1-4 класів проведено конкурс на кращого декламатора віршів про рідну мову. На літературній годині вчитель української мови і літератури Мовчан С.С. ознайомила учнів з новою книгою «Слово про слово», у якій вміщені твори поетів і дітей Черкаського краю. Переглянуто презентацію «Рідна мова». Між учнями 8-9 класів відбувся літературний КВК.

На лінійці підведені підсумки проведення конкурсів. Визначено переможців. Серед учнів початкових класів відзначено роботу учениці 4 класу Білокінь Тетяни. Кращими творчими роботами старшокласників відзначені твори:учениці 6 класу Андрущенко Юлії, учениці 7 класу Щербак Оксани, учениці 8 класу Мовчан Юлії, учениці 9 класу Кривенко Ірини.

Кращими декламаторами віршів про рідну мову оголошено: Січкар А. ,Грищенко В., Горобець А., Терзаман О. (учні 1 класу)

/Files/images/Изображение 040.jpg

Інформація про проведення Днів пам’яті жертв голодомору

1932 – 1933 років по мікрорайону Водяницького НВК імені

Героя Радянського Союзу Вахтанга Чіковані

1 . Прибирання біля пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932 – 1933 років на старому кладовищі . 19 . 11 . 2012 р.

2 . Випуск стінгазети « Запали свічку ». 20 . 11 . 2012 р.

3 . Виставка фотографій та викладка спогадів жертв голодомору в Україні та в селі Водяники . 21 . 11 . 2012

З 26.11.12 по 30.11.2012 року проведено тиждень історії.На загальношкільній лінійці учні НВК полинули у "Захоплюючі подорожі у минуле". Учні 6 класу взяли участь в інтелектуальній грі "Нового навчайтесь, минулого не цурайтесь".Для учнів 7 класу проведено турнір "Лицарі старого кодексу".Як підсумок проведення тижня історії, пройшла учнівська конференція "Освіта та виховання", в якій взяли участь учні 7-9 класів.

Звіт Водяницького навчально – виховного комплексу про заходи, проведені до Дня памяті жертв Голодомору 1932-1933 років

Страшною сторінкою в історії нашого народу став Голодомор 1932-1933 років. Дуже мало залишилося свідків того нелюдського геноциду проти українців, але не варті майбутнього ті, хто не пам’ятає свого минулого. Щоб не повторювався той жах, щоб робили висновки наступні покоління, щоб поважали свій життєлюбний народ, ЩОБ ПАМ”ЯТАЛИ, у Водяницькомунавчально – виховному комплексі було проведено ряд заходів, які нікого не залишили байдужими.

До підготовки і проведення Дня пам'яті були причетні всі: педагог – організатор Нечипоренко І.М. зі старшокласниками провели змістовний і пізнавальний усний журнал, бібліотекар НВК Левченко Т.М. підготувала композиційно-тематичупідбірку книг та публіцистичних матеріалів, які висвітлюють цю історичну подію та спогади очевидців, зібрані свого часу членами волонтерського загону «Милосердя», опрацьовані та систематизовані вчителем історії Козієм Є.В.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 489